Search
Close this search box.
تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن برای جوانسازی

تزریق ژل به واژن یکی از اقدامات زیبایی زنان است. همچنین مزایایی دارد که می توان از آن بهره مند شد . در این مقاله قصد داریم به تزریق ژل به عنوان یکی از روش های زیبایی اندام تناسلی بانوان اشاره کنیم. شلی، چین و چروک و فرورفتگی در لابیا و سایر بخش های واژن از جمله مشکلات مهم زیبایی در آناتومی دستگاه تناسلی خارجی زنان است. در این مقاله به یکی از موثرترین این روش ها یعنی تزریق فیلر به واژن می پردازیم. و به سوالات متداول شما در خصوص ماندگاری این روش، عوارض مزایای آن اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تزریق چربی به واژن

چرا تزریق ژل به واژن یکی از اقدامات لازم است؟

واژن به مرور زمان ممکن است در اثر دلایلی دچار افتادگی شود. همچنین این افتادگی می تواند عوارضی نظیر وجود اختلالات کف لگن را برای بانوان به همراه داشته باشد. همچمنین ممکن است باعث عدم اعتماد به نفس بانوان ایجاد شود. از عمده ترین دلایل افتادگی واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زایمان
 • روابط متعدد جنسی
 • دلایل ژنتیکی
 • بیماری های زنان

با آنکه اصلی ترین دلایل موارد فوق است در برخی بانوان جوان نیز این مورد ییده می شود. برای اینکه مکناغسب تترین راه برای زیبایی اندام تناسلی شما پیشنهاد شود، لازم است ابتتدا توشز جراح معاینه شوید.

چه کسانی کاندید تزریق ژل به واژن هستند؟

از آنجایی که این یک روش غیر تهاجمی برای جوانسازی واژن است، افراد زیادی می تواند از مزایای این روش برای سفت کردن اندانم تناسلی خود بهره ببرند. اما این اقدام برای بانوانی که افتادگی واژن آن ها زیاد باشد توصیه نمی شود. در این زمینه اقدامات جراحی ماندگار تر و دائمی تر خواهد بود. افرادی که دراین شرایط زیر هستند کاندید بهتری برای تزریق ژل به واژن به حساب می آیند:

 • افرادی که لابیای های آن ها نامتقارن است.
 • افرادی که دچار افتادگی واژن در اثر افزایش سن شده اند.
 • کسانی که افزایش یا کاهش جدی وزن را تجربه کرده اند.

مزایای تزریق ژل به واژن

مزایای تزریق ژل به واژن چیست؟

خشکی، تحریک، خارش، دیسپارونی و عفونت های مکرر دستگاه ادراری، که می تواند تأثیر منفی قابل توجهی بر کیفیت زندگی بانوان داشته باشد. این اتفاق اغلب به دلیل کمبود هورمون استروژن ایجاد می شود. برخی از اصلی ترین مزایای تزریق ژل به بخش های مختلف واژن بانوان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • جوانسازی واژن
 • افزایش اعتماد به نفس
 • بر طرف شدن مشکللات کف لگن
 • بهبود روابط جنسی
 • تقویت لابیا در بانوان
 • اصلاح عدم تقارن در بانوان

البته اگر برای برطرف کردن یک مشکل خاص نظیر بهبود رابطه جنسی این اقدام را انجام می دهید، شاید بهتر است در این خصوص با جراح خود مشورت کنید.

کربوکسی تراپی واژن

تزریق ژل به واژن چقدر ماندگار است؟

بانوانی که کاندید مناسبی برای تزریق ژل به واژن هستند اکثرا از متخصص سوال می کنند که مدت زمان ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟ مدت ماندگاری این محصول به نوع ژلی که تزریق می کنید بستگی دارد. تزریق ژل، کلاژن سازی در واژن را تقویت می کند. تمام این مزایای باعث می شود ماندگار آن فزایش یابد. مدت زمان ماندگاری ژل را می توانید از متخصص خود سوال کنید. اما در صورت وقتی بودن آن، ماندگاری چیزی بین 6 ماه تا یکسال است.

ماندگاری تزریق ژل به واژن

خطرات تزریق ژل به اندام تناسلی را می دانید؟

این روش یک روش کم تهامی برای جوانسازی  واژن است. اما ممکن است عوارض موقتی را به دنیال داشته باشد. از جمله این عوارض می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • التهاب
 • قرمزی
 • تورم

این علائم درهمان روز های اول بعد از تزریق ژل فروکش می کند. بنابراین نمی توان گقتت تزریق ژل به اندام تناسلی عوارض بلند مدتی را برای فرد ایجاد می کند.

سخن آخر

تزریق فیلر به واژن یکی از اقدمات جوانسازی است که به دلیل مزایایی که دارد در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ژل یکی از مناسب ترن فیلر ها برای تزریق به واژن بانوان است. این روش کم تهاجمی عوارض بلند مدتی ایجاد نمی کند و برعکس جراحی های زیبایی واژن، یک اقدام سرپایی است و به این ترتیب می توان از مزایای آن بهره برد.

نتیجه تزریق ژل به واژن

آیا افرادی که این اقدام را انجام می دهند از نتیجه جراحی رضایت دارند؟ رضایت در این اقدام زیباسازی بالا است. به این علت که این اقدام علاوه بر حجیم سازی و بر طرف کردن چین و چروک در نواحی خارجی اندام تناسلی موجب مرطوب تر شدن و روشن تر واژن نیز می شود و به این ترتیب موجب جوانسازی می شود.

سوالات متداول

تزریق ژل به واژن بانوان در چه زمانی تجویز می شود؟

با اینکه اغلب بانوان با افزایش سن برای این اقدام مراجعه می کنند، اما می توان در هر سنی برای آن اقدام کرد.

مراقبت های لازم پس از تزریق ژل به واژن چیست؟

لازم است مصرف دخانیات را متوقف کنید. همچنین تغییرات وزن بعد از تزریق ژل می تواند بر نتیجه تاثیرگذار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط