Search
Close this search box.
تزریق چربی به نقطه جی

تقویت نقطه جی (G-Spot)

یکی از مشکلاتی که بسیاری از زوجین با آن سروکار دارند کاهش میل جنسی در رابطه جنسی می‌باشد. درمان اختلالات جنسی بانوان از اهمیت زیادی برخوردار است. این امر می‌تواند باعث سستی در روابط جنسی و بروز مشکلات خانوادگی شود. یکی از اصلی‌ترین منطق مهم برای ارگاسم در خانم‌ها بعد از کلیتوریس، نقطه جی می‌باشد. تقویت نقطه جی یکی از این اقدامات است. بدون شک تمامی زوجین می‌دانند که یکی از اصلی‌ترین مسائلی که می‌تواند باعث دوام پیدا کردن زندگی زناشویی شود مسئله لذت در رابطه جنسی است.

 با توجه به گفته‌های دکتر شروین مهدی زاده امروزه زوج‌های کمی هستند که از رابطه جنسی خود لذت کافی را نمی‌برند و یا نمی‌توانند به ارگاسم بدنی برسند. یکی از اصلی‌ترین علت بروز این امر می‌تواند به دلیل مشکلاتی باشد که در سیستم اندام جنسی زوجین به وجود می‌آید. همان طور که متوجه شده‌اید نقطه جی یکی از اصلی‌ترین عوامل ارگاسم در خانم‌ها می‌باشد، امروزه می‌توان با روش‌ها و تکنیک‌های متنوعی به سراغ تقویت نقطه جی در بانوان رفت تا مشکلات جنسی و ارگاسم را به راحتی حل کرد.

نقطه جی در بدن

یکی از راه‌های رسیدن ارگاسم در بانوان نقطه جی بدن آن‌ها می‌باشد. این بخش از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. تقویت نقطه جی باعث می‌شود که بسیاری از مشکلات زناشویی برطرف شود و خانم‌ها بتوانند از رابطه جنسی که دارند لذت ببرند. تقویت نقطه جی می‌تواند باعث تحریک کردن بدن خانم‌ها شود و در هنگام رابطه جنسی لذت جنسی آن‌ها دو برابر شود. اصلی‌ترین علت این موضوع نیز می‌توان به عصب‌های جنسی فراوانی اشاره کرد که در این نقطه قرار گرفته‌اند.

تقویت نقطه جی

با توجه به گفته‌های دکتر شروین مهدی زاده، بانوانی که نقطه جی حساسی دارند، می‌توانند رابطه جنسی طولانی‌تر و ارگاسم جنسی سریع‌تری داشته باشند. این در حالی است که بانوانی که این قسمت بدن آن‌ها حساسیت بالایی ندارند می‌توانند با تقویت نقطه جی مشکل عدم حساسیت این ناحیه را برطرف کنند. بدون شک تمامی ما می‌دانیم که داشتن یک رابطه قوی میان زوجین و رضایت کافی از زندگی زناشویی با به ارگاسم رسیدن خانم‌ها ارتباط مستقیمی دارد. به زبان ساده‌تر  هر چه خانم‌ها در رابطه جنسی خود بهتر به ارگاسم برسند، رابطه می‌تواند دوام بیشتری داشته باشد.

راه‌های تقویت نقطه جی

در هنگام رابطه جنسی، بانوان از طریق تحریک دو نقطه زیر می‌توانند به میل جنسی بالا و ارگاسم برسند:

  • تحریک کلیتورال (بیرونی)
  • تحریک نقطه G واژینال

این دو نقطه به دلیل داشتن عروق و اعصاب فراوان جنسی از اهمیت بالایی برای افزایش میل جنسی برخوردار هستند. در نتیجه این دو نقطه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای داشتن رابطه جنسی موفق باید به سراغ تحریک این دو نقطه رفت. امروزه با روش های مختلف می توان هر دو را تقویت کرد. برای کلیتوریس می توان از مزایای هودکتومی بهره برد. همچنین تقویت نقطه جی می‌تواند با روش‌های زیر صورت گیرد:

تقویت نقطه جی با تزریق چربی

بعد از آن که شما برای مشاوره به سراغ متخصصین این حوزه رفتید، معاینه‌های اولیه توسط پزشک صورت می‌گیرد. بعد از بررسی‌های لازمه توسط پزشک، وسعت منطقه برای تقویت نقطه جی مشخص خواهد شد. چربی مورد نیاز افراد معمولاً از نقاطی که ماندگاری بیشتری دارند؛ مانند شکم، اطراف ران و پهلوی متقاضی تهیه خواهد شد. این چربی‌ها در شرایط استریل شده به نقطه جی تزریق می‌شود. تزریق چربی و در نهایت تقویت نقطه جی توسط تزریق چربی باعث حجم دهی ناحیه می‌شود. علاوه بر این موضوع تزریق چربی به واژن می‌تواند علاوه بر تقویت نقطه جی باعث جوان سازی ناحیه نیز شود.

تقویت نقطه جی با تزریق فیلر

با توجه به گفته‌های دکتر شروین مهدی زاده از دیگر روش‌های تقویت نقطه جی می‌توان به روش پی آر پی اشاره کرد. روش پی آر پی و یا همان پلاکت درمانی با استفاده از تزریق فاکتورهای رشد پلاکت‌ها در منطقه نقطه جی صورت می‌گیرد. این امر باعث تحریک فیبروپلاست‌ها و سلول‌های بنیادی و کلاژن سازی در منطقه نقطه جی می‌شود. در نهایت شما با این روش می‌تواند میل جنسی خود را دو برابر کنید.

تقویت نقطه جی و کلیتوریس با کربوکسی تراپی

از دیگر روش‌های تقویت نقطه جی می‌توان به کربوکسی تراپی واژن اشاره کرد. در این روش پزشک با استفاده از تزریق گاز دی‌اکسیدکربن به نقطه جی عمل تقویت سازی را انجام می‌دهد. این امر باعث می‌شود که جریان خون در این منطقه افزایش پیدا کند، علاوه بر این موضوع این امر می‌تواند باعث ترمیم سلولی و جوان سازی منطقه تزریق شده نیز بشود.

ماندگاری تزریق ژل و چربی در تقویت نقطه جی

یکی از سؤالاتی که بسیاری از مراجعه کننده‌ها برای تقویت نقطه جی با استفاده از تزریق ژل و چربی می‌پرسند در خصوص ماندگاری آن می‌باشد. در صورت تزریق ژل و چربی به این ناحیه با توجه به نوع برند، کیفیت ژل و چربی ماندگاری آن را می‌توان بین ۶ ماه الی ۵ سال متغیر در نظر داشت.  به این نکته توجه داشته باشید تزریق چربی در ناحیه نقطه جی در صورتی که با تکنیک‌های به روز و مناسبی انجام می‌شود ماندگاری بالاتری نسبت به تزریق ژل خواهد داشت. علاوه بر این موضوع بعد از تزریق چربی بهتر است منتظر جذب شدن نیمی از چربی‌ها طی ۶ ماه اخیر باشید و تنها نیمی از چربی در منطقه نقطه جی باقی خواهد ماند. 

لذت جنی با تقویت نقطه جی

مزایای تزریق ژل و چربی به نقطه جی

همان طور که تا به اینجا متوجه شده‌اید، نقطه جی یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین نقاط حساس در بدن خانم‌ها می‌باشد. این نقطه به دلیل حساسیت بالایی که دارد می‌تواند دچار اختلال و یا مشکلات زیادی شود و ارگاسم مناسب را از بانوان بگیرد. بسیاری از خانم‌ها امروزه برای از بین بردن مشکلات این ناحیه به سراغ تقویت نقطه جی با استفاده از تزریق ژل و یا چربی می‌روند. تزریق ژل و یا چربی به این نقطه می‌تواند تأثیرات شایانی را بر جای بگذارد. این امر باعث می‌شود که بعد از برقراری رابطه جنسی، بانوان سریع‌تر به ارگاسم برسند و از رابطه جنسی لذت کامل را ببرند.

در نقطه جی به دلیل وجود اعصاب‌های جنسی بسیار زیاد با تحریک کردن آن ناحیه می‌توان به ارگاسم رسید و لذت از رابطه جنسی افزایش پیدا کند.  تزریق ژل و یا چربی به این ناحیه علاوه بر تقویت میل جنسی مزیت‌های دیگری نیز به دنبال دارد. برخی از این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بدون عوارض بودن تزریق ژل و چربی
  • رفع بی میلی جنسی در خانم‌ها
  • عدم نیاز به بستری شدن جهت تزریق ژل و چربی
  • بهبود عملکرد خانم‌ها در برقراری رابطه جنسی
  • بهبود روابط جنسی زوجین
  • بدون درد بودن تقویت کردن نقطه جی
  • افزایش اعتماد به نفس در خانم‌ها برای برقراری رابطه جنسی

میزان مناسب ژل برای تزریق در نقطه جی

امروزه متخصصین بسیاری هستند که به متقاضیان خود توصیه می‌کنند که از روش‌های تزریق ژل و یا تزریق چربی در این ناحیه استفاده کنند. میزان ژل و چربی مورد نیاز برای تزریق در این ناحیه بین ۱.۵ الی ۲.۵ سی‌سی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است این عمل سرپایی بوده و نیازمند به بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی ندارد. با استفاده از این روش به راحتی می‌توان تقویت نقطه جی را انجام داد و تحریک شدن بهتر در زمان برقراری رابطه جنسی را مشاهده کرد.

سخن آخر

یکی از پراهمیت‌ترین مسائل بین زوجین داشتن یک رابطه جنسی طولانی و موفق می‌باشد. امروزه برای داشتن رابطه جنسی لذت بخش بانوان به سراغ جراحی‌های زیبایی واژن اعم زا تزریق ژل، تزریق چربی، پی آر پی و یا کربوکسی تراپی ناحیه جی می‌روند. استفاده از این روش‌ها علاوه بر تقویت میل جنسی در بانوان می‌توان باعث تحریک کلاژن سازی، جوان سازی ناحیه شود. بدون شک تقویت نقطه جی توسط دکتر شروین مهدی زاده می‌تواند باعث بهبود و رفع مشکلات ارگاسم در خانم‌ها شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط