Search
Close this search box.
جراحی ترمیمی لابیاپلاستی

جراحی ترمیمی لابیاپلاستی در شهریار

جراحی ترمیمی لابیاپلاستی برای برطرف کردن تجربه ناخوشایند و نارضایتی‌ها از عمل اولیه انجام می شود. دقت داشته باشید که بروز چنین مشکلی به عوامل مختلفی چون عدم مهارت جراح یا شرایط نامساعد جسمانی یک فرد بستگی دارد. به مظنور انجام این عمل بایستی یک سال از عمل اولیه گذشته باشد تا بتوان نتیجه مطلوبی را دریافت کرد. اگر می خواهید تا در مورد این جراحی ، مهم ترین علت، نکات مراقبتی و بسیاری از موارد دیگر بیشتر آشنا شوید حتما تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید.

لابیاپلاستی ترمیمی

مهم‌ ترین هدف جراحی ترمیمی لابیاپلاستی

جراحی مجدد لابیاپلاستی با اهداف مختلفی انجام خواهد شد. ممکن است نیاز یک بیمار به لابیاپلاستی و انتظارات او منجر به افزایش تقاضای این عمل بشوند. برخی از مهم‌ترین اهدافی که سبب اعمال جراحی ترمیمی لابیاپلاستی می‌شوند، عبارتند از:

  • برداشتن بیش از حد بافت لابیا

زمانی که جراح شما تجربه کافی برای انجام عمل نداشته باشد، ممکن است بافت لابیا بیش از حد برداشته شود. جراحی که ماهر نیست، اکثر اوقات لبه‌های ظریف لابیا را می‌کشد و لبه را بیش از حد برش می‌دهد و همین موضوع باعث ایجاد ظاهری غیر عادی در لابیا می شود. توجه داشته باشید که عمل ترمیم لابیا ممکن است همیشه نتواند به جبران بافت برداشته شده لابیا بپردازد پس انتخاب پزشکی ماهر و با سابقه برای انجام این جراحی مهم است.

  • جدا شدن لبه های زخم

یکی دیگر از اهداف مهم این جراحی ترمیمی برطرف کردن لبه‌های ناهموار لابیا است. به طور معمول افرادی که دچار هماتوم شده‌اند، مستعد باز شدن بخیه خواهند بود پس با انجام جراحی ترمیمی می توان به برطرف کردن مشکلات عمل اولیه کمک کرد.

  • به جا ماندن جای زخم

بعد از اتمام عمل بایستی تا حتما محل جراحی شده بخیه شود بخیه های بیش از حد می تواند منجر به ایجاد زخم شود که با جراحی ترمیمی می توان زخم های بیش از حد را درمان کرد دقت داشته باشید که انجام این کار بایستی حدودا 3 الی 6 ماه بعد از عمل باشد.

جهت انجام لابیاپلاستی در شهریار به دکتر شروین مهدی زاده مراجعه نمایید برای تعیین وقت با شماره های 02165263656 ، 02165263665 تماس حاصل نمایید.

بهترین زمان انجام جراحی لابیاپلاستی ترمیمی

مسلما اگر شما نیز متقاضی انجام عمل لابیاپلاستی هستید، باید با بهترین زمان اعمال این جراحی نیز آشنا باشید. پزشکان توصیه می‌کنند که شش ماه الی یک سال بعد از عمل اولیه، بهت راست تا این عمل را انجام دهید، چرا که لابیا ممکن است تا شش ماه دچار ورم، التهاب و تورم شده باشد و نتایج نهایی آن مشخص نباشند.

توجه داشته باشید که جراحی ترمیمی لابیاپلاستی به هیچ عنوان نمی‌ تواند زود هنگام انجام شود پس باید کمی از عمل اولیه گذشته باشد تا بتوان بهترین نتیجه را دریافت کرد.

مهم ترین نکاتی که بعد از جراحی ترمیمی لابیاپلاستی باید رعایت شود!

با رعایت نکات مراقبتی بعد از لابیاپلاستی ترمیمی می‌توانید بهترین نتایجی را که مورد انتظارتان هم هست را دریافت کنید. برخی از این نکات در موارد زیر ذکر شده‌اند:

✳️ تا زمانی که جراحت‌های ناشی از جراحی خوب نشده‌اند، باید مرتبا محل جراحی را شستشو کنید و آن را خشک نمایید. در این صورت ظاهر لابیا دچار آسیب نخواند شد.

✳️ در طول دوران نقاهت بعد از این عمل باید رابطه جنسی را کنار بگذارید و در مورد زمان مناسب روابط جنسی با پزشکتان صحبت نمایید.

✳️ بهتر است داروهایی که پزشک برایتان تجویز کرده است را سر وقت مصرف کنید تا دچار عوارض این عمل نشوید. برای کاهش درد نیز بهتر است از مسکن استفاده کنید.

✳️ استفاده از پمادها و کرم‌های ترمیم کننده می تواند بسیار موثر باشد.

✳️ برای کاهش عوارض نباید از سیگار و الکل استفاده کنید.

✳️ انجام ورزش‌های سنگین بعد از این جراحی می‌تواند به لابیا آسیب برساند. پس هر گونه فشاری که به واژن وارد می‌شود را به حداقل برسانید و ورزش سنگین را به تعویق بیندازید تا بخیه‌ها باز نشوند.

سوالات متداول

لابیاپلاستی در چه مواردی ناموفق می‌شود؟

ممکن است عدم مهارت پزشک باعث ایجاد برش‌های نامنظم، عدم تقارن در لابیا و زخم بیش از حد لابیا بشود. در این موارد لازم است که عمل ترمیمی این جراحی اعمال شود.

طول دوره نقاهت لابیاپلاستی ترمیمی زیاد است؟

اگر می‌خواهید جراحی لابیاپلاستی مجدد را انجام دهید، باید بدانید که دوره نقاهت این جراحی بین یک ماه تا سه ماه متغیر است. در طول این جراحی باید استراحت مداوم داشته باشید تا به همان نتایج دلخواه خود دست یابید.

طول دوره نقاهتجراحی ترمیمی لابیاپلاستی زیاد است؟

این هزینه می‌تواند متاثر از عوامل مختلف متفاوت باشد. دستمزد پزشک جراح، نوع شدت جراحات لابیا و نوع عمل می‌توانند در این رابطه اثر گذار باشند.

در نهایت….

لابیاپلاستی ترمیمی یکی از انواع جراحی‌های واژن برای بهبود نتایج عمل لابیاپلاستی اولیه است. این جراحی با دقتی بسیار بالا انجام می‌شود تا آسیب و عیوب بافت لابیا را برطرف سازد. هدف اصلی آن از بین بردن جای زخم، بافت اضافی لابیا و کوچک شدن بیش از حد لابیا انجام خواهد شد. شما با توجه به نکات مراقبتی این عمل و توجه به توصیه‌های پزشک معالج خود می‌توانید انتظارات خود را از عمل لابیا برآورده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط