Search
Close this search box.
خبر خوش برای بانوان شهریار!

خبر خوش برای بانوان شهریار! همکاری جراح برجسته زنان با بیمارستان امام خمینی

خبر خوش برای بانوان شهریار!

همکاری جراح متخصص زنان، زایمان و نازایی، دکتر شروین مهدی زاده طهرانی با بیمارستان امام خمینی شهریار، نویدبخش خدمات گسترده تر درمانی برای بانوان

در خبری مسرت‌بخش برای بانوان گرامی ساکن شهریار، دکتر شروین مهدی‌زاده طهرانی، جراح متخصص و باتجربه زنان، زایمان و نازایی، همکاری خود را با بیمارستان تازه تاسیس امام خمینی این شهر آغاز کرد.

این همکاری نویدبخش دسترسی آسان‌تر بانوان به خدمات تخصصی و باکیفیت در زمینه‌های مختلف زنان، زایمان و نازایی در شهریار است.

خبر خوش برای بانوان شهریار

دکتر مهدی‌زاده با سابقه درخشان در انجام انواع عمل‌های جراحی زنان یکی از جراحان برجسته در این حوزه شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و مهارتی که در ارائه خدمات به بیماران خود دارند، همواره مورد اعتماد و احترام بیماران و همکاران خود بوده‌اند.

بیمارستان امام خمینی شهریار نیز با تجهیز به امکانات مدرن و بهره‌مندی از کادری مجرب، محیطی امن و مناسب برای ارائه خدمات درمانی به بانوان گرامی فراهم کرده است.

 


برای به‌روزترین اخبار، مشاوره‌ها و اطلاعات ارزشمند در زمینه زنان و زایمان، صفحه اینستاگرام خانم دکتر شروین مهدی‌زاده تهرانی را دنبال کنید. با دنبال کردن این صفحه، به جمع افرادی بپیوندید که به دنبال بهبود کیفیت زندگی و سلامتی خود و عزیزانشان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط