Search
Close this search box.
لابیاپلاستی دختران مجرد

لابیاپلاستی در دختران باکره (مجرد)

امروزه لابیاپلاستی در دختران باکره طرف داران بسیار زیادی به دست آورده است. این روش جراحی که توسط متخصصین زنان با هزینه‌های معقولی انجام می‌شود نتایج فوق‌العاده‌ای را به همراه دارد. تا به امروز دیده شده است که دختر خانم‌های باکره نیز با بزرگی لابیاها و یا ساییده شدن ناحیه واژن خود روبه‌رو می‌شوند و این سؤال برای آن‌ها به وجود می‌آید که آیا لابیاپلاستی در دختران باکره امکان پذیر است؟ مسئله ای که وجود دارد این است که آیا بعد از لابیاپلاستی نیاز به ترمیم پرده بکارت دارید؟ در ادامه با دکتر شروین مهدی زاده طهرانی شما را با لابیاپلاستی در دختران بیشتر آشنا خواهیم کرد.

آیا لابیاپلاستی به پرده بکارت آسیب می‌رساند؟

یکی از شایع‌ترین سؤالاتی که دکتران باکره در حین انجام این روش درمانی می‌پرسند در خصوص پرده بکارت آن‌ها است. بهتر است بدانید بکارت به هیچ عنوان با این جراحی زیبایی دچار مشکل نخواهد شد، زیرا این جراحی هیچ گونه ارتباطی با ناحیه پرده بکارت ندارد. پروسه این جراحی در قسمت لابیاهای واژن انجام می‌شود که در خارج دستگاه تناسلی قرار دارند. لازم به ذکر است بکارت دختران در این روش زیبایی به هیچ عنوان با اسکار و… مواجه نخواهد شد.

آیا عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره انجام می‌شود؟

بسیاری از مراجعه کننده‌های دکتر شروین مهدی زاده طهرانی این سؤال را از وی می‌پرسند که آیا لابیاپلاستی در دختران باکره امکان پذیر است؟ جراحی زیبایی واژن! ممکن است اسمش طوری به نظر برسد که مشکلات مختلفی را برای دختران باکره به وجود می‌آورد، اما این طور نیست. افرادی که مجرد هستند و باکرگی خود را از دست نداده‌اند نیز می‌توانند این روش زیبایی را انجام دهند. دختران دیگر نگران انجام این روش نباشد، زیرا جراحی تنها در بیرون ناحیه دهانه واژن صورت خواهد گرفت و با پرده بکارت شما هیچ ارتباطی ندارد.

لابیاپلاستی دختران باکره

 لازم به ذکر است دختران باکره می‌توانند در هنگام انجام این جراحی زیبایی، به صورت هم زمان از روش روشن سازی ناحیه تناسلی نیز استفاده کنند. ناگفته نماند که برای لابیاپلاستی در دختران باکره بهتر است به سراغ متخصصین زنان خبره بروید، کسی که به صورت کامل با آناتومی ناحیه تناسلی آشنایی داشته باشد.

دختران باکره از چه سنی می‌توانند عمل لابیاپلاستی انجام دهند

بسیاری از متخصصین زنان برای متقاضیان خود لابیاپلاستی برای دختران را بعد از پایان رسیدن سن بلوغ پیشنهاد می‌کنند. بسیاری از دختران به صورت مادرزادی دارای لابیاهای بزرگ و یا نامتقارن هستند که این امر می‌تواند باعث بروز انواع عفونت‌های مکرر و یا حتی ناراحتی برای پوشیدن بسیاری از لباس‌های مورد علاقه دختران شود. در این شرایط دختران باکره می‌توانند توسط یک دکتر ماهر معاینه شوند و اقدام به این عمل زیبایی کنند.

معمولاً جراح زنان دختران بالای ۱۶ سال را عمل می‌کنند. بهتر است در صورتی که شما با چنین مشکلاتی مواجه شده‌اید در اسرع وقت به سراغ عمل آن بروید. در صورتی که عمل را پشت گوش بیندازید بهتر است منتظر عارضه‌های بعد از آن باشید. برخی از این عوارض عبارت‌اند از:

  • دشواری در پوشیدن لباس، ورزش کردن و …
  • ابتلا به عفونت‌های مکرر
  • بروز عفونت‌های قارچی

با این که دختران باکره باید هر چه سریع‌تر مشکل لابیاهای خود را حل کنند. اما بهتر است به یاد داشته باشید که این عمل جراحی بعد از اتمام دوره بلوغ صورت می‌گیرد.

انواع روش‌های لابیاپلاستی دختران باکره

برای انجام لابیاپلاستی روش‌های متعددی به کار گرفته می‌شود. این روش‌ها عبارت‌اند از:

  • در مواردی که لابیای دختران باکره بسیار بزرگ نیست به عنوان مثال اندازهای حدود ۴ سانتی متر داشته باشد، پزشک برای عمل زیبایی از لیزر استفاده خواهد کرد. در این روش به هیچ عنوان دردی از عمل جراحی به جای باقی نخواهد ماند. در سنین پایین و به خصوص در دختران باکره به دلیل آن که لابیاها آن قدر ضخیم نیستند بیشتر از روش لیزر درمانی استفاده خواهند کرد که نتیجه فوق‌العاده موفقی خواهد داشت.
  • این در حالی است که در صورتی که لابیای دختران باکره خیلی بزرگ شده باشد و اندازهٔ آن بیش از ۴ سانتی متر شده باشد عمل جراحی لابیاپلاستی برای دختران باکره صورت خواهد گرفت. در این روش شاهد بخیه‌های پلاستیکی در ناحیه واژن خواهیم بود. البته بهتر است بدانید بخیه‌های پلاستیکی نوعی از بخیه‌هایی هستند که هیچ ردی از آن‌ها باقی نخواهد ماند.
  • از دیگر روش‌هایی که برای لابیاپلاستی دختران باکره وجود دارد، زمانی است که کلیتوریس از حالت عادی خود بزرگ‌تر باشد. این امر ممکن است در هنگام پوشیدن لباس و یا حتی ادرار باعث اذیت شدن فرد شود. در نتیجه دختران باکره‌ای که کلیتوریس بزرگی دارند باید در کنار لابیپلاستی جراحی کلیتوریس را نیز انجام دهند.
لابیاپلاستی و پرده بکارت

آیا بعد از ازواج نتیجه لابیاپلاستی در دختران باکره تغییر می‌کند؟

یکی از سؤالات بسیار شایع برای دختران باکره بعد از انجام این عمل زیبایی این است که تغییری در لابیاها بعد از ازدواج صورت نگیرد. بهتر است بدانید نتیجه این عمل زیبایی بسیار طولانی و دائمی خواهد بود. البته در صورتی که شما به تمامی توصیه‌های پزشک خود گوش دهید دیگر نیازی به جراحی ترمیم نخواهید داشت! علاوه بر این موضوع لابیاپلاستی در دختران باکره به هیچ عنوان باعث بروز اختلالات جنسی بعد از ازدواج نخواهد شد. البته بهتر است به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که شما جراحی خود را توسط متخصصین انجام نداده باشید و جراح به کلیتوریس شما آسیب وارد کرده باشد بدون شک با مشکلات جنسی بی شماری روبه‌رو خواهید شد. زیرا تمامی اعصاب جنسی شما از بین می‌رود.

سخن آخر

در صورتی که شما از لابیاهای قسمت واژن خود رضایت کافی را ندارید و در هنگام پوشیدن انواع لباس‌های تنگ و یا حتی در هنگام انجام برخی از ورزش‌ها احساس ناراحتی می‌کنید، بهترین روش درمان، لابیاپلاستی خواهد بود! لابیاپلاستی در دختران باکره ممکن است کمی خجالت آور و یا نگران کننده به نظر برسد؛ اما با انجام این جراحی اعتماد به نفس، رفع انواع عفونت‌ها، زیبایی قسمت تناسلی و.. به دست آورید. علاوه بر این موضوع این جراحی به هیچ عنوان به پرده بکارت شما آسیبی وارد نخواهد کرد، زیرا پرده بکارت در داخل واژن قرار دارد و ناحیه جراحی در قسمت خارجی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط