Search
Close this search box.
کاربرد لیزر در لابیاپلاستی

لایباپلاستی با لیزر بدون درد و خونریزی در شهریار

لابیاپلاستی با لیزر چه مزایایی دارد؟ آیا لابیاپلاستی با لیزر مزایایی دارد که مراقبت های بعد لابیاپلاستی را آسان تر می کند؟ در کدام مطب زیبایی در تهران می توانید لابیاپلاستی با لیزر انجام دهید؟ لابیاپلاستی یکی ازجراحی های زیبایی درمانی است که به دلیل شناخت کاربرد این جراحی کم تهاجمی در سال های اخیر، کاندیدهای زیادی برای اصلاح بخش لابیای ماژور به پزشک مراجعه می کنند. اگر شما هم یکی از کسانی هستید که قصد دارید این جراحی را انجام دهید، بهتر است بدانید این جراحی چگونه با لیزر در سال ها اخیر انجام می شود که از عوارض کوتاه مدت بعد از جراحی کمک کرده است؟!

استفاده از لیزر در جراحی لابیاپلاستی چه مزایایی دارد؟

در ادامه مقاله به مراحل انجام این جراحی با جدیترین تکنیک های روز دنیا صحبت خواهیم کرد. اما قبل از آن بدانید، به کارگیری جدیدترین دانش روز دنیا در این زمینه می تواند برای شما یک جراحی بدون درد و خونریزی به ارمغان بیاود. از آنجایی که محیط واژن بانوان مرطوب است، بهره گیری از این مورد با رعایت مراقبت های بعد از لابیاپلاستی دوران نقاهت را کوتاه تر می کند. همچنین کاهش احتمال عفونت و تورم در ناحیه لابیا برای مراجعان را به همراه دارد. بنابراین شما می توانید زمان بازگشت به فعالیت‌های عادی بعد از جراحی خود را کاهش دهید.

همچنین، استفاده از لیزر در لابیاپلاستی، به دلیل دقت بالای دستگاه لیزر و قابلیت کنترل برش‌های صورت گرفته، این امکان را به جراح فراهم می‌کند تا بافت‌های ناحیه لابیا را به شکل دقیق و هماهنگ با نیاز بیماران شکل دهد.

در کل، استفاده از لیزر در لابیاپلاستی یکی از روش‌های پیشرفته و موثر در جراحی تغییر شکل لبهای بیرونی و داخلی زنان است. با این حال، همیشه باید بهترین روش جراحی با توجه به نیازها و وضعیت هر بیمار تعیین شود.

لابیاپلاستی با لیزر

آیا می دانید لیزر در کدام بخش از جراحی تاثیر می گذارد؟

در واقع برش ها با لیزر انجام می شود. برش های  ایجاد شده با لیزر بسیار ظریف تر ات به همین دلیل است که کاربرد آن در زمینه های زیبایی و درمانی در سال های اخیر بسیار گسترش یافته است.

لابیاپلاستی با لیزر چگونه انجام می شود؟

این یک اقدام سرپایی برای اصلا لابیای ماژور است. بنابراین در اکثر مواقع این درمان تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بنابراین اولین مرحله‌ی حسی است که معمولا به کمک کرم بی حسی انجام می شود. در مرحله بعدی، لابیای ماژور با کمک لیزر اصلاح می شود. جراح بخش هایی از لابیا ماژور را با کمک لیزر برش می دهد و جدا می کند. پس از آن محل مورد نظر با نخ جذبی ظریف بخیه می شود. ردر برخی موارد حتی ممکن است نیاز به بخیه وجود نداشته باشد. جای بخیه ها در مدت کوتاه از بین می رود و هیچ گونه عوارضی برای فرد ایجاد نمی کند. تنها لازم مراقبت های بعد از آن را انجام دهید. همچنین بعد از انجام این جراحی شما می توانید مرخص شوید و نیاز به بستری در بیمارستان نیست. 

آیا لابیاپلاستی بدون لیزر و بخیه است؟

لیزر در لابیاپلاستی یکی از روش‌های مورد استفاده در جراحی تغییر شکل لبهای بیرونی و داخلی زنان است. در این روش، از یک دستگاه لیزر برای برش و اصلاح بافت‌های ناحیه لابیا استفاده می‌شود.

برخی از افراد به غلط گمان می کنند لابیاپلاستی بدون برش و برسه است. و لیزر را وسیله ای می پندارند که با تابش می تواند لابیای ماژور را به اندازه دلخواه برساند . درحالی که این یک روش برش است و به جای چاقوی جراحی از لیزر بهره برده می شود. از جمله روش های بروش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چاقوی جراحی
  • لیزر
  • RF

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط