لطفا صبر کنید ...برگه ها

سوالات متداول کاربران

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

  • نحوه کار کلینیک
  • بیمه های طرف قرارداد
  • ساعت کاری
  • مکانهای ویزیت و بیمارستانهای تحت قرارداد
  • تجهیزات کلینیک
نحوه کار کلینیک

در کلینیک تخصصی زنان و زایمان دکتر مهدی زاده ، بیماران باردار ، غیرباردار، کاندید جراحی ، کاندید اعمال زیبایی در واحدهای مجاز و شرایط بهداشتی کاملا استریل تحت مداوا قرار میگیرند. برای مثال در خصوص خانمهای باردار به کمک یک دستیار ماما و توسط شخص پزشک کلیه مراقبتها با دقت انجام میگیرد. همچنین اعمال جراحی سرپایی با تعیین وقت قبلی در فضایی استریل و مجزا و امکان تحت نظر گرفتن بیمار به منظور ریکاوری بعد از عمل صورت میگیرد.
کلیه بیماران با تعیین وقت حضوری ، تلفنی یا اینترنتی در ساعت مقرر و با حفظ حریم شخصی در طی زمان 15 الی 20 دقیقه تحت ویزیت و مشاوره قرار میگیرند

بیمه های طرف قرارداد

با توجه به اینکه دکتر مهدی زاده طهرانی استخدام رسمی بیمارستان تحت پوشش نیروهای مسلح می باشد کلیه اعمال جراحی ، سزارین و زایمان در بیمارستان ولیعصر ناجا به صورت تقریبا رایگان قابل انجام است .
ضمنا بیمه های تامین اجتماعی ، سلامت ایرانیان در این مرکز مورد قبول است

ساعت کاری

روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 15:30 الی 19:30

مکانهای ویزیت و بیمارستانهای تحت قرارداد

در تهران بیمارستان فوق تخصصی ولیعصر ، بیمارستان تریتا ، بیمارستان تندیس جردن و بیمارستان پارسا.
در شهریار بیمارستان نور و بیمارستان امام سجاد شهریار

تجهیزات کلینیک

مرکز تخصصی زنان و زایمان دکتر مهدی زاده طهرانی با مساحتی بیش از 200 متر مربع امکانات سخت افزاری و نرم افزای پیشرفته ای را جهت شناسایی و درمان انواع بیمارهای زنان مهیا نموده است . برخی از تجهیزات موجود شامل دستگاه RF سرجیکال ، دستگاه کربوکسی تراپی ، پلاسما، لیزرجوانسازی واژن ، دستگاه SHR ، کرایو،ساکشن…. می باشد.

اینستاگرام

درباره ما

خانم دکتر شروین مهدی زاده تهرانی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مشغول به تحصیل شدند و موفق به اخذ مدرک تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه کرمانشاه که به عنوان قطب جراحی زنان و زایمان غرب کشور می باشد، گردیدند. ایشان عضو کادر رسمی بیمارستان ولیعصر ناجا (نیروهای مسلح) می باشند. ادامه …

کلیه حقوق این وب سایت برای خانم دکتر شروین مهدی زاده تهرانی محفوظ می باشد