لطفا صبر کنید ...درباره ما

بیوگرافی خانم دکتر مهدی زاده تهرانی


خانم دکتر شروین مهدی زاده تهرانی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مشغول به تحصیل شدند و موفق به اخذ مدرک تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه کرمانشاه که به عنوان قطب جراحی زنان و زایمان غرب کشور می باشد، گردیدند. ایشان عضو کادر رسمی بیمارستان ولیعصر ناجا (نیروهای مسلح) می باشند.

خانم دکتر شروین مهدی زاده تهرانی در دورترین نقطه مرزی کشور (شهرستان سرباز در استان سیستان و بلوچستان) به مدت یک سال به طور خالصانه و صادقانه فعالیت پزشکی داشتند و با وجود حداقل امکانات در این منطقه، توانستند خدمات ارزنده ای را به هموطنان ارائه نمایند.

دکتر شروین مهدی زاده تهرانی در حال حاضر هم در شهریار و هم در تهران به فعالیت تخخصی پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به بانوان ارائه می نمایند.برخی از خدمات درمانی که توسط ایشان رائه می شود شامل مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از بارداری، مراقبت های دوران بارداری، انجام زایمان طبیعی و سزارین، درمان نازایی، درمان اختلالات قاعدگی، مراقبت های دوران یائسگی، درمان بیماری های عفونی زنان، معاینات دوره ای پستان، انوع جراحی های زیبایی زنان ، لیزر جوانسازی واژن، درمان بی اختیاری ادرار، میومکتومی، هیسترکتومی و غیره می باشد.
محل فعالیت ایشان در شهریار در کیلینک تخصصی ایشان در میدان امام شهریار و در تهران در بیمارستان های تریتا ، ولیعصر و بیمارستان پارسا می باشد.

آدرس: شهریار خ ولیعصر، نرسیده به میدان امام – کوچه آقاجانلو، جنب تصویر برداری کوثر، طبقه سوم
همراه: 09023338171  تلفن: 65263665-65263656  پست الکترونیکی: info@drmehdizadeh.comاینستاگرام

درباره ما

خانم دکتر شروین مهدی زاده تهرانی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مشغول به تحصیل شدند و موفق به اخذ مدرک تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه کرمانشاه که به عنوان قطب جراحی زنان و زایمان غرب کشور می باشد، گردیدند. ایشان عضو کادر رسمی بیمارستان ولیعصر ناجا (نیروهای مسلح) می باشند. ادامه …

کلیه حقوق این وب سایت برای خانم دکتر شروین مهدی زاده تهرانی محفوظ می باشد