Search
Close this search box.
متخصص زنان در تهران

بهترین متخصص زنان در شهریار

بهترین متخصص زنان در شهریار چه ویژگی‌هایی دارد؟ این سوال بسیاری از کسانی است که قصد مراجعه به بهترین متخصص زنان در شهریار را دارند. تحقیقات نشان می‌دهد اکثر بانوانی که به دنبال شماره تلفن و آدرس متخصص زنان می گردند، از تخصص پزشکان اطلاعی ندارند. برای انتخاب متخصص زنان خوب لازم است به یک سری فاکتورها توجه کنید. توجه به این معیارها به شما در انتخاب پزشک برای یافتن بهترین راه حل کمک می‌کند.

هر خانمی در طول زندگی خود لازم است جهت معاینات روتین و یا موارد دیگر تحت نظر متخصص باشد. آیا می‌دانید بهتر است چه زمانی به متخصص زنان مراجعه کنید؟ هر کدام از فلوشیپ‌های متخصص زنان که اکثرا می‌شنوید برای درمان کدام اختلال به شما کمک می کند؟ بسیار مهم است این را بدانید که در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

متخصص زنان در تهران
موارد توضیحات
موارد پر اهمیت مراجعه به متخصص زنان✔ معاینات روتین بانوان
✔ مراقبت‌های دوران بارداری و زایمان
✔ زیبایی اندام تناسلی بانوان
✔ بیماری مرتبط با زنان
✔ اختلالات مربوط به دستگاه تناسلی بانوان
✔ ناباروی
مهم‌ترین اقدامات متخصص زنان خوب✔ معاینه پزشکی و بررسی پرونده پزشکی
✔ توصیه آزمایش‌های لازم
✔ تفسیر جواب آزمایش
✔ توصیه راهکار درمان مناسب و مشاوره در رابطه با آن
✔ انجام اقدامات جراحی و یا غیرتهاجمی در راستای درمان
روش‌های انتخاب متخصص زنان خوب ✔ پرس‌وجو از دوستان و آشنایان
✔ جست‌و‌جو در اینترنت
✔ مراجعه حضوری به مطب و پرس و جو از بیماران
✔ تحقیق از طریق شبکه‌های مجازی

بهترین متخصص زنان چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای اینکه بهترین متخصص زنان را انتخاب کنید، لازم است به یک سری معیارها توجه کنید که در ادامه مقاله مهم‌ترین آن‌ها را به شما یادآور می شویم. با دانستن این معیارها در هر جای دنیا خواهید توانست نیاز خود را برطرف کنید.

اینستاگرام دکتر شروین مهدی زاده طهرانی
ارتباط با اینستاگرام دکتر مهدی زاده

✅بیشتر بدانید >>لابیاپلاستی در شهریار


لوکیشن پزشک

لوکیشن پزشک یکی از معیارهایی است که لازم است به آن توجه کنید. در دسترس بودن مطب پزشک، رفت و آمد آسان به مطب یکی از فاکتورهای مثبتی است که در زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌کند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم نزدیک بودن مطب پزشک به محل زندگی خود و یا دسترسی مطب به وسایل حمل‌و‌نقل عمومی را جدی بگیرید. بنابراین اگر در شهریار زندگی می کنید، به دنبال بهترین متخصص زنان در شهریار بگردید.


خصوصیات اخلاقی پزشک

شما لازم است زیاد متخصص زنان خود را ببینید! بنابراین خصوصیات رفتاری پزشک یکی از مواردی است که اهمیت دارد. لازم است شما با متخصص زنان خود احساس راحتی کنید. یک متخصص زنان خوب برای شما قابل اعتماد باشد تا بتوانید مشکل خود را راحت با او درمیان بگذارید. اگر احساس می کنید نمی‌توانید به راحتی همه موارد لازم را با پزشک خود درمیان بگذارید، بدانید که ممکن است کیفت بالای درمان را از دست بدهید. بنابراین در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم متخصص دیگری را انتخاب کنید.


تخصص پزشک

لازم است شما حتما توسط متخصص ویزیت شوید. پزشک عمومی نمی‌تواند شما را آنطور که لازم است راهنمایی کند. اگر به دنبال متخصص زنان می گردید، می‌توانید از مرجع‌هایی مانند اینترنت و پرس‌وجو از دوستان و آشنایان استفاده کنید. چرا که در صورتی که به پزشک عمومی برای انجام خدمات زنان مراجعه کنید، برای دریافت خدمات تخصصی‌تر در نهایت به متخصص ارجاع داده خواهید شد.


تجربه متخصص

تجربه متخصص در هر زمینه باعث ارائه بهترین راهکار می شود. در رابطه با متصص زنان خود تحقیق کنید. متخصصان زنان و زایمان پزشکانی هستند که در سلامت زنان با تمرکز بر دستگاه تناسلی زنان تخصص دارند. بدیهی است هر چه پزشک در این زمینه سابقه بیشتری داشته باشد، در زمان و هزینه‌های شما بیشتر صرفه جویی می شود.

جهت مشاوره رایگان کافیست سوال خود را اینجا مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن مشاوره رایگان شوید.

نام و نام خانوداگی
شماره تماس
پیام
درخواست شما با موفقیت ثبت شد!
درخواست شما با مشکل مواجه شد! لطفا مجددا تلاش کنید

مطب بهترین متخصص زنان در شهریار چگونه است؟

تجهیزات مطب متخصص زنان به گونه‌ای است که نیازهای مراجعان را برطرف می‌کند علاوه بر آن آسایش مطب و نظافت آن از دیگر مواردی است که در بهترین مراکز تخصصی رعایت می شود. دکوراسیون مطب به گونه ای چیدمان می شود که مراجع علاوه بر مشاهده زیبایی‌های بصری، در ساعات حضور در مطب آرامش را تجربه کند. در ادامه برخی تصاویر مطب دکتر شروین مهدی‌‌زاده طهرانی را مشاهده می‌کنید.

مطب متخصص زنان در شهریار
مطب متخصص زنان در تهران

بهترین متخصص زیبایی زنان در شهریار

زیبایی زنان علاوه بر جنبه زیبایی جنبه درمانی نیز دارد! شاید تا کنون نمی‌دانستید که مواردی از جمله افتادگی اندام تناسلی بانوان می‌تواند موجب ایجاد مشکلات بعدی نظیر بی‌اختیاری ادرار شود. علاوه بر این بانوان بسیاری به دلیل موارد مختلف از جمله روابط متعدد جنسی، زایمان طبیعی، جراحی و بیماری‌های زنان و یا حتی دلایل ارثی و ژنتیکی دچار افتادگی واژن می شوند. در نتیجه از رابطه جنسی نیز لذت نمی برند. یکی از مزایای راهکار های جراحی و غیر جراحی اقدامات زیبایی زنان، بهبود روابط جنسی بانوان است.

اگر در شهریار زندگی می کنید و قصد دارید اقدمات زیبایی واژن انجام دهید، صحبت های خانم دکتر شروین مهدی زاده طهرانی را بشنوید.

بهترین متخصص زیبایی زنان چه خدماتی ارائه می‌کند؟

زیبایی زنان شامل انجام اقدامات تهاجمی و غیر تهاجمی است که انواع آن را می توانید در موارد زیر مشاهده کنید.

مهم‌ترین خدمات جراحی زیبایی زنان

مهم‌ترین خدمات کم‌تهاجمی زیبایی زنان

شاید با خواندن موارد بالا این سوال برایتان پیش بی‌آید که کدام یک از خدمات زیبایی بانوان بهتر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت این توصیه برای هر فرد به صورت منحصر به فرد انجام می‌شود. بنابراین لازم است در ابتدا توسط متخصص زنان باتجربه در اقدمات زیبایی زنان معاینه شوید.

مزایای خدمات زیبایی اندام تناسلی بانوان

این کار علاوه بر لیفت واژن و رفع افتادگی ، موجب افزایش حجم و همچنین سفید شدن واژن نیز می‌شود. در صورتی که قصد انجام اقدامات زیبایی واژن را دارید، بهتر است در ارتباط با انتظارات خود در مورد نتیجه مورد نظرتان متخصص را در جریان بگذارید. همچنین بگویید که به چه منظور می‌خواهید این اقدام را انجام دهید. متخصص زنان و زایمان با بررسی وضعیت شما بهترین راهکار مناسب را پیشنهاد خواهد داد

اگر در اینباره تردید دارید صحبت های مراجعان محترم دکتر شروین مهدی زاده طهرانی بعد از انجام جراحی زیبایی زنان را بشنوید.

آپارات دکتر شروین مهدی زاده
ارتباط با آپارات دکتر مهدی زاده

چگونه بهترین متخصص زنان در شهریار را انتخاب کنیم؟

مواردی که در یافتن یک متخصص خوب لازم بود می‌دانستید را شرح دادیم. حال سوال اینجاست که چگونه می‌توانید بهترین متخصص زنان را در لوکیشن محل زندگی خود پیدا کنید. در این بخش ما روش یافتن بهترین متخصص زنان در شهریار را بررسی می کنیم. اما بسته به محل زندگی خود می‌توانید این مراحل را در مکان های دیگر نیز امتحان کنید. بانوان متخصص زنان خود را چگونه انتخاب می‌کنند؟

مراحل انتخاب بهترین متخصص زنان

جست‌وجو در اینترنت

اینترنت یکی از امکاناتی است که می‌توانید با جست و جو در آن وبسایت پزشکان مورد نظر خود را پیدا کنید. درباره پزشک بخوانید و نمونه‌کارهای او را مشاهده کنید. بنابراین معمولا اولین مرحله از مراحل یافتن متخصص، جست‌وجوی اینترنتی است.

پس‌وجو از دوستان و آشنایان

پرس و جو از دوستان و آشنایان به شما این امکان را می‌دهد تجارب واقعی بیماران را بشنوید و علاوه بر تخصص پزشک در ارتباط با اخلاق حرفه‌‎‌ای نیز اطلاعاتی کسب کنید. همچنین با مراجعه حضوری به مطب پزشک نیز می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی پزشکان از دیگر بسترهایی است که این امکان را فراهم می‌کند در ارتباط با پزشک و تجربه‌های او بیشتر بدانید. همچنین نظرات در ارتباط با پزشک را بخوانید و بعد تصمیم بگیرید. دنبال کردن شبکه اجتماعی پزشکان همچنین بر اطلاعات شخصی شما در ارتباط با انوع بیماری می‌افزاید.

فلوشیپ‌های مختلف متخصص زنان

شاید نام فلوشیپ کمی به گوشتان ناآشنا باشد و اسم فوق تخصص را بیشتر شنیده باشید. فلوشیپ دوره‌ای است که متخصصین زنان و زایمان و نازایی علاوه بر دوره تخصص می گذرانند. در ادامه شما را با برخی از فلوشیپ‌های متخلف متخصص زنان آشنا خواهیم کرد.

 • فلوشیپ پریناتولوژی یا طب مادر و جنین
 • فلوشیپ اختلالات کف لگن در زنان
 • فلوشیپ انکولوژی
 • فلوشیپ لاپاراسکوپی
 • فلوشیپ ناباروری
 • فلوشیپ جراحی کانسر
 • فلوشیپ سونوگرافی زنان
فلوشیپ های زنان و زایمان

در صورتی که در ارتباط با هر کدام از موارد بالا با مشکلی مواجه شدید، بهتر است به متخصص با فلوشیپ همان حوزه مراجعه کنید.

دلایل مراجعه به متخصص زنان و زایمان

زنان در طول مراحل مختلف زندگی خود دچار تغییرات فیزیکی زیادی در بدن خود می شوند. از دوران بلوغ تا بارداری و یائسگی، زنان باید به درستی از خود مراقبت کنند تا از زندگی سالم برخوردار شوند. این امر باعث می شود هر زن در هر سنی به طور مرتب به یک متخصص زنان و زایمان مراجعه کند. مراجعه منظم به متخصص موجبمی شود از وضعیت سلامت بدن خود همواره مطلع باشید. بنابراین اگر به دنبال بهترین متخصص زنان و زایمان هستید یا کسی را می شناسید که ممکن است به آن نیاز داشته باشد، لازم است خدمات متخصص زنان را بیشتر بشناسید. بنابراین در ادامه مقاله به صورت کلی به بیان این خدمات و هر آنچه باید بدانید خواهیم پرداخت.

بهترین متخصص زنان در شهریار

متخصص زنان و زایمان چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

شما ممکن است در خصوص هر یک از موراد زیر به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید. پزشک با معاینه و انجام آزمایش‌های لازم بهترین راهکارهای کنترلی و درمانی را از راهکارهای جراحی و غیر جراحی، به شما پیشنهاد می‌دهد.

 • بیماری های دستگاه تناسلی و اندام های تولید مثل بانوان : بیماری زنان ۴.۵ درصد از کل بیماری‌های جهان را تشکیل می‌دهد که برای جلوگیری از عواقب جبران ناپذیر نیاز به پیگیری منظم دارد.
 • بررسی و درمان اختلالات مربوط به زنان : مواردی مانند یائسگی زودرس، مشکلات در برقراری رابطه جنسی و موارد یاز این قبیل نیز از جمله موارد مراجعه به متخصص زنان خوب است.
 • بررسی مشکلات مربوط به نازایی : شناسایی مشکل و برطرف کردن آن و فعالیت در برخی حیطه‌ها نظیر تعیین جنسیت از دیگر خدمات متخصص زنان است.
 • زیبایی اندام تناسلی : اقدامات جراحی و غیر جراحی برای زیبایی اندام تناسلی بانوان و جلوگیری از مشکلاتی که بر اثر افتادگی دستگاه تناسلی ایجاد می شود، نظیر تزریق چربی به واژن از دیگر خدمات مربوطه است.
 • معاینات روتین بانوان : معاینات بانوان برای بررسی برخی از اختلالات که ممکن است علائمی واضحی در ابتدا برای آن وجود داشته باشد، نظیر سرطان دهانه رحم از دیگر خدمات متخصص زنان است
 • مراقبت های بارداری و زایمان : مراقبت‌های پیش از بارداری، حین بارداری، زایمان و مراقبت های بعد از زایمان برای سلامت مادر و جنین الزمی است.

اگر می‌خواهید هر کدام از روش‌های زیبایی زنان را امتحان کنید، لازم است در رابطه با هر کدام از این روش ها بیشتر بدانید. تزریق ژل به واژن یکی از این اقدامات است.

تزریق ژل به واژن

آیا لازم است جوانان نیز به متخصص زنان مراجعه کنند؟

آیا لازم است دختران باکره به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنند؟ بدون شک پاسخ این سوال بله است. وضعیت سلامت دختران جوان نیز لازم ست بررسی شود. علی الخصوص در صورتی که مواردی از قبیل تنظیم نبودن چرخه قاعدگی در آن‌ها وجود داشته باشد. ممکن است متخصص زنان برخی آزمایش‌ها نظیر تست پاپ اسمیر را که جزو معاینات روتین زنان است، برای برخی دختران تجویز نکند. بهترین متخصص زنان در شهریار به شما در این زمینه می‌گوید.

دختران دهه هفتادی و دهه هشتادی! خطر در کمین شماست. ویدئو مقابل را ببینید.

تفاوت ماما و متخصص زنان چیست؟

تفاوت ماما و متخصص زنان در چیست؟ در واقع مامایی زیرشاخه‌ای از علوم پزشکی و ماما متخصص بهداشت و درمان است. رشته مامایی بر مراقبت های قبل از بارداری، در دوارن بارداری و مراقبت‌های زایمان و بعد از آن بر سلامت مادر و نوزد نظارت می‌کند. در حالی است که وظیفه متخصص زنان و زایمان بسیار گسترده‌تر است. متخصص زنان در حوزه مراقبت‌های دوران بارداری مشکات بانوان را برطرف می نماید و همچنین خدمات وی علاوه بر باردرای و زایمان به موارد دیگری نیز تقسیم خواهد شد.

دکتر شروین مهدی‌زاده طهرانی

در هر جای ایران که زندگی می کنید، توجه به نکات ذکر شده می تواند برای شما مفید باشد. دکتر شروین مهدی زاده طهرانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهریار هستند. ایشان متخصص در جراحی های زیبایی زنان و همچنین اقدامات غیر تهاجمی در این زمینه با جدیدترین تکنیک ها هستند. ایشان با سال ها سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات درمانی به بانوان هم اکنون نیز در این زمینه فعالیت می کنند. دکتر شروین مهدی زاده طهرانی در تهران و شهریار آماده خدمت رسانی به بانوان محترم سرزمین هستند.

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی

سوالات متداول

49 پاسخ
  1. سلام بهتره از قبل معاینه بشید و بعد مشاوره در خصوص بهترین روش ها به شما داده میشه. اگر قصد دارید انواع جراحی ها رو هم بشناسید هم در مقاله به اون اشاره کردیم

  1. سلام . کدام یک از جراحی های زیبایی مد نظرتونه؟ برای مشاوره و اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید

  1. سلام بهتره دوارن نقاهت زایمانتون کامل سپری بشه و بعد برای انجام جراحی های زیبایی اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط