Search
Close this search box.
هزینه لابیاپلاستی در تهران

هزینه لابیاپلاستی در سال 1403

هزینه لابیاپلاستی به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا می دانید چگونه مشخص می شود؟ هزینه و قیمت های لابیاپلاستی در منطقه و در هر شهر ممکن است تفاوت های جزئی داشته باشد. این مورد در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه این مقاله قصد داریم به هر آنچه باید در این خصوص بدانید اشاره کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

هزینه لابیاپلاستی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه لابیاپلاستی به عوامل گسترده ای بستگی دارد. اگر شما هم کاندید استفاده از جراحی لابیاپلاستی هستید، لازم است به مواردی که در ادامه مقاله به آن می پردازیم، دقت کنید:

دستمز جراح

برای  انجام این جراحی لازم است به بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران مراجعه کنید. دستمزد جراح یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه ای است که می پردازید. در انتخاب جراح باتجربه در این زمینه لازم است به هزینه و دستمزد وی نیز برای انجام این جراحی به خصوص دقت کنید. در این زمینه به شما توصیه می کنیم به جراحی مراجعه کنید که در زمینه جراحی های زیبایی زنان باتجربه است.

هزینه های بیمارستان و تجهیزات به کار گرفته شده حین جراحی

هزینه های کلینیک بخش دیگری از هزینه های مربوط به لابیاپلاستی را تشکیل می دهد. در صورتی که در حین انجام جراحی از تجهیزات خاصی مانند لیزر در ایجاد برش های لابیاپلاستی استفاده شود، هزینه ها افزایش می یابد.  

هزینه زمایش های قبل از جراحی

قبل از انجام این جراحی برای مجوز بیهوشی و همچنین برای بررسی سلامت شما، ممکن است آزمایش هایی تجویز شود. هزینه این آزمایش ها بخشی از هزینه های های لابیاپلاستی را تشکیل می دهد. از جمله این آزمایش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تست پاپ اسمیر
  • تست ویروس های مقاربتی
  • آزمایش دیابت
  • آزمایش بارداری
  • آزمایش خون

مادامی که آزمایش های شما مشکلی را نشان دهد ابتدا لازم است نسبت به رفع اختلال اقدامات لازم را انجام داده و تا زمانی که پزشک صلاح می بیند، انجام جراحی را به تعوبق اندازید.

هزینه داروهای بعد از جراحی

بعد از جراحی در خصوص رعایت برخی از مراقبت ها نیاز به برخی از داروهای موضعی و خوراکی خواهید داشت. که البته هزینه های آن نسبت به دیگر موارد ذکر شده ناچیز خواهد بود.

هزینه کادر درمان و بیهوشی

بخشی از هزینه هایی که شما برای جراحی می پردازید، صرف کادر درمان و بیهوشی می شود. هزینه ای که شما به صورت کلی پرداخت می کنید، به غیر از دارو های بعد از جراحی و آزمایش های قبل از آن باقی موارد را پوشش می دهد و نیز به نگرانی از این بابت وجود ندارد.

آیا بیمه هزینه های لابیاپلاستی را پوشش می دهد؟

خیر – با آنکه لابیاپلاستی جنبه درمانی نیز دارد، به عنوان یکی از جراحی های زیبایی زنان به شمار می رود. بنابراین بیمه هزینه های آن پوشش نمی دهد. با این حال ممکن است برخی از هزینه های آزمایش های قبل از جراحی تحت پوشش بیمه قرار بگیرد. این مورد برای هر فرد بسته به نوع بیمه او متفاوت خواهد بود.

چگونه در هزینه های لابیاپلاستی صرفه جویی کنیم؟

لوکیشن محل زندگی شما در هزینه هایی که می پردازید مهم است! اگر سوال شما این است که چگونه؟ به این بخش از مقاله دقت کنید. مادامی که شما جراحی را انتخاب می کنید که کلینیک ایشان از محل زندگی شما دور است، شما باید هزینه و زمان زیادی برای رفت و آمد بپردازید. رفت وآمد شما به مطب پزشک علاوه بر روز جراحی شامل ویزیت های قبلی و بعدی نیز خواهد شد. بنابراین با توجه به این مورد می توانید در هزینه های لابیاپلاستی صرفه جویی کنید.

سخن آخر

هزینه لابیاپلاستی ممکن است بسته به عوامل مختلفی مانند محل جغرافیایی، تجربه و مهارت جراح، منطقه زندگی متغیر باشد. در برخی موارد جراحی های دیگر همزمان با لابیاپلاستی انجام می شود که این مورد نیز تاثیر گذار خواهد بود. توصیه می‌شود با مراجعه به یک جراح زنان مجرب در منطقه خود، درباره هزینه‌های مربوط به لابیاپلاستی تحقیق کنید. او می تواند بر اساس شرایط شما و جزئیات مراحل جراحی، هزینه دقیق جراحی را به شما بگوید. همچنین، ممکن است بیمه‌ ها نیز برخی از هزینه ‌های مربوط به آزمایش های قبل از جراحی را پوشش دهند که این مورد موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. 


برای به‌روزترین اخبار، مشاوره‌ها و اطلاعات ارزشمند در زمینه زنان و زایمان، صفحه اینستاگرام خانم دکتر شروین مهدی‌زاده تهرانی را دنبال کنید. با دنبال کردن این صفحه، به جمع افرادی بپیوندید که به دنبال بهبود کیفیت زندگی و سلامتی خود و عزیزانشان هستند.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط