Search
Close this search box.
عوارض کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی یکی از روش های جوانسازی واژن است که در سال های اخیر به دلیل مزایای آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از این دستگاه برای از بین بردن ترک های پوستی زایمان و سایر مزایایی که در جوانسازی اندام تناسلی بانوانن دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه با این مورد آشنا شوید که کربوکسی تراپی با ترکیب تکنیک هایی نظیر مزوتراپی و میکرونیدلینگ تاثیر به سزایی در جوانسازی دارد. چنانچه قصد دارید از این روش برای جوانسازی استفاده کنید، در ادامه مقاله و صحبت های خانم دکتر شروین مهدی زاده طهرانی با ما همراه باشید.

کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

در این روش، تزریق گاز دی اکسید کربن با فشار های مختلف به نقاط بدن انجام می شود. همین اقدام سبب می شود مزایای استفاده از آن طولانی مدت باشید.

در مرحله اول دستگاه برای وارد کردن حجم کربن دی اکسید به بافت مورد نظر تنظیم می شود. این کار توسط متخصص انجام می شود. روش کربوکسی تراپی تزریق گاز دی اکسید کربن در لایه های پوستی و زیرپوستی با استفاده از یک سوزن ظریف است. بنابراین شما در مراحل آن دردی احساس نخواهید کرد.

پی آر پی واژن

کربوکسی تراپی واژن

مزایای انجام کربوکسی تراپی چیست؟

  • جوانسازی داخل بافت واژن
  • از بین بردن ترک های پوستی روی شکم
  • از بین بردن اسکار های عمیق جراحی مانند سزارین
  • افزایش سطح اکسیژن رسانی به بافت
  • افزایش تولید کلاژن در بافت مورد نظر
  • نوسازی بافت های فرسوده و بافت های داخلی اندام تناسلی

این دستگاه در بسیاری از موارد علائمی نظیر خشکی، سوزش و خارش را از بین می برد. همچنین به دلیل نوسازی بافت ها در بهبودی روابط جنسی نقش موثری ایفا می کند.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی!

از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه، روشن سازی واژن است. علاوه بر دیگر مزایایی که استفاده از کربوکسی تراپی دارد، از این دستگاه می توان برای رفع تیرگی ناحیه کشاله ران و نواحی تناسلی اندام بانوان نیز بهره گرفت.

لابیاپلاستی در دختران باکره

جوانسازی داخل بافت واژن

این یکی از روش هایی که منجر به جوانسازی بافت های داخلی واژن بانوان می شود. بافت داخلی اندام تناسلی بانوان ممکن است در اثر عفونت های مکرر و یا موارد طبیعی نظیر افزایش سن نیاز به ترمیم پیدا کند. یکی از روش های موثر درین خصوص کربوکسی تراپی است که موجب ایجاد بافت جدید با کلاژن سازی بیشتر و رطوبت مناسب می شود. این مورد علاوه بر زیبایی و جوانسازی ممکن است بسیاری از مشکلات بانوان که معمولا با زایمان و یا در اثر افزایش سن ایجاد می شود را از بین می برد.

کربوکسی تراپی واژن

آیا کربوکسی تراپی درد دارد؟

بسیاری از کسانی که قصد انجام این کار را دارند، به محض آنکه مراحل انجام آن را می دانند، در رابطه با درد آن سوال می پرسند. در این خصوص لازم است بگوییم سوزن این دستگاه بسیار ضریف است و همچنین محل تزریق با بی حسی موضعی، بی حس خواهد شد بنابراین نگرانی در این خصوص وجود ندارد. تنها مکن است در برخی مراحل تزریق کمی احساس فشار کنید.

کربوکسی تراپی عوارض ندارد!

از مهم ترین مزایای استفاده از این روش می توان به غیر تهاجمی بودن آن اشاره کرد. یعنی بانوان بدون تکنیک های جراحی می توانند از مزایای استفاده از کربوکسی تراپی بهره مند شوند. یکی از معایب جراحی های زیبایی زنان این است که اغلب با بیهوشی همراه است و اقدامات گسترده تری برای انجام آن نیاز است که همین موارد دوارن نقاهت را طولانی تر می کند. تکنیک کربوکسی تراپی به بانوان این امکان را می دهد تا بدون استفاده از تیغ جراحی جوانسازی و رشن سازی اندام تناسلی را تجربه کنند.

عوارض موقت کربوکسی تراپی شامل کبودی در ناحیه تزریق است که مدتی پس از آن و نهایتا یک هفته بعد به طور کامل از بین خواهد رفت.

سخن اخر

کربوکسی تراپی یکی از تکنیک های زیبایی و جوانسازی اندام تناسلی بانوان است که با نوسازی واژن، آثار زایمان، افزایش سن و هچنین تیرگی را از بین می برد. این روش عوارض جانبی ندارد و همچنین دوران نقاهت آن بسیار کوتاه مدت است. اگر برای درمان اختلال خاصی قصد استفاده از کربوکسی تتراپی را دارید بهتر است متخصص زنان خود را در جریان بگذارید.

کربوکسی تراپی در تهران

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی با متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان با سال ها تخصص و تجربه در تهران به ارائه این خدمات می پردازند.

سوالات متداول

عوارض موقت کربوکسی تراپی شامل چه مورای می شود؟

این تکنیک هیچ عوارضی ندارد. اما ممکن است در ناحیه تزریق کمی کبودی مشاهده کنید. این کبودی نهایتا تا یک هفته بعد از بین خواهد رفت.

کربوکسی تراپی چگونه در جوانسازی واژن موثر است؟

کربوکسی تراپی کلاژن جدیدی ایجاد می کند که پوست را ضخیم می کند و ظاهر آن را بهبود می بخشد. به این ترتیب بسیار موثر است.

آیا کربوکسی تراپی اندام تناسلی ماندگار است؟

ماندگاری آن به مراقبت های شخصی بستگی دارد.  اما به طور کلی این تکنیک چیزی حدود 6 ماه دوام می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط